Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Vierde 55+ midweekwedstrijd:Tropische temperaturen en weinig actieve vis!

terug naar overzicht

Woensdag, 11 juni 2014

Op dinsdag 10 juni werd de vierde 55+ midweekwedstrijd van 2014 gevist. Op deze tropische middag verschenen toch weer 12 vissers aan de Puls.Vanmiddag werd de paraplu niet opgezet tegen de regen maar tegen de zon. Ook wel weer eens lekker, hoewel 5 graden minder nog beter was geweest. Ook de vissen hadden last van de zon en beten maar matig. Ruim 17 kilo vis,maar slechts 83 stuks werden er gevangen.

De uitslag was als volgt:
1.U. Tieben 10 stuks, 3600 gram
2. B. Oonk, 21 stuks,2950 gram
3.W. Vredenberg 10 stuks, 3240 gram
4.G. Jotzo 4 stuks, 2510 gram
5.L. Medze 2 stuks, 2270 gram 

Winnaar Uli Tieben wist o.a. 3 brasems te verschalken en deze brachten hem de overwinning. Klasse Uli! Overigens was het verschil met Bertus Oonk maar klein en wist Bertus er ruim het dubbele aantal te vangen. Op deze middag een heel mooie prestatie. Pechvogel was deze keer Louis Medze die een aantal brasems en karpers wel wist te haken maar ze niet binnen kreeg. Een volgende keer wordt sterker materiaal ingezet en Louis denkt over een trainingskamp in Friesland na….! 

Volgende wedstrijd, op 24 Juni, (Kotten)