Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

W. Vredenberg kampioen WHV de Karper

terug naar overzicht

Donderdag, 10 oktober 2013

Zaterdag trokken 27 vissers voor de laatste vis wedstrijd van het seizoen naar De Puls. De weersvooruitzichten gaven regen is het verschiet, maar gelukkig bleef het droog. Na de loting ging iedereen naar zijn plaats en om tien uur werd het begin van de wedstrijd aangekondigd.

W. Vredenberg had een plaats op de chicane geloot, wat een goede plaats is met meestal veel vis en grote exemplaren. Na afloop tijdens het wegen bleek dat ook dit keer weer.
Hij wist 39 vissen te vangen met een totaal gewicht van 4600 gram. Tweede werd U. Tieben, hij ving 20 vissen met een gewicht van 3600 gram, waaronder een mooie karper. De derde plaats was voor H. Wiegerinck. Hij ving 2450 gram met 13 vissen. Vierde werd R. Lickfeldt met maar liefst 45 vissen goed voor 650 gram. Vijfde werd U. Kotecki met 30 vissen en 400 gram.


De eindstand van dit seizoen luidt na aftrek van de twee laagste resultaten.
1. W. Vredenberg 468 punten
2. H. Kuhlman 453 punten
2. U. Tieben 453 punten
4. H. Wiegerinck 443 punten
5. M. te Lintum 436 punten.

Klik hier voor de eindstand

Klik hier voor de foto's