Jeugd Praktijkdag 2023

terug naar overzicht

Dinsdag, 9 mei 2023

7 mei stond er bij W.H.V. de Karper een nieuwe activiteit op het programma, de Jeugd Praktijkdag! Met deze dag proberen we vanuit de jeugdcommissie te laten ervaren hoe het is om op een wat groter water te vissen. We begonnen zonnig met een deelnemersaantal van 15 vissers. Na de loting ontvingen ze allemaal een stekkie hengel met een tuigje en kon het vissen beginnen. Het begon vrij rustig, maar na een aantal minuten begon er her en der vis het water uit te komen. Er werden vooral grotere voorns gevangen, maar ook grondel, karper en een enkele brasem. Het belangrijkste van de dag was dat iedereen vis heeft gevangen. Vanuit de jeugdcommissie vonden we het weer een geslaagde dag. We hopen iedereen ook weer terug te zien bij onze jeugdwedstrijd op zondag 11 juni bij de Meddose Kolk.


Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies