Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Steven Hijink en Jelmer Havekes winnaars tweede jeugdwedstrijd

terug naar overzicht

Zondag, 23 juni 2013

De tweede jeugdwedstrijd kende een grote opkomst, bij de B-Jeugd waren 7 deelnemers aanwezig en bij de C-jeugd in totaal 17. Ondanks het slechte weer van de afgelopen dagen is er vooral bij de C-jeugd goed gevangen. Alle vissers uit de C-jeugd hadden één of meerdere vissen gevangen. Bij de oudere B-jeugd hadden helaas 4 van de 7 deelnemers geen vis.

In de B-categorie wist Jelmer Havekes de meeste vissen te vangen. Ook had Jelmer het hoogste gewicht en was daarmee uiteraard winnaar bij de B-jeugd.

Bij de C-categorie lag de uitslag heel dicht bij elkaar. Steven Hijink had 11 vissen en 640 gram, Kay Freriks had 12 vissen en 420 gram. Beiden hadden in de einduitslag 4 punten. Omdat bij een gelijk aantal punten het gewicht de doorslag geeft is Steven winnaar geworden van de C-categorie.

Vandaag deed Bram ten Brinke voor het eerst mee en wist direct als enige deelnemer een mooie brasem te vangen. Daarnaast ving hij nog 8 ander vissen en in totaal was dit goed voor 1180 gram. Dit was goed voor 5 punten en daarmee legde Bram beslag op een mooie derde plaats.

Klik hier voor de uitslag van de tweede jeugdwedstrijd

Klik hier voor de tussenstand na twee wedstrijden