Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Naleving regels bij het vissen in onze wateren.

terug naar overzicht

Maandag, 22 juni 2020

Voor het vissen in onze viswateren De Puls, Het Kloosterveld en de Meddose Kolk gelden een aantal regels. Deze regels zijn bedoeld om op een sportieve, maar ook op een verantwoorde manier de hengelsport te bedrijven.

Het zal een ieder niet ontgaan zijn dat er regelmatig artikelen in de media verschijnen die misstanden aan de orde stellen.
Helaas moeten wij constateren dat ook door – slechts enkele van – onze leden niet alle regels worden nageleefd. Zo krijgen we regelmatig signalen over het vissen met meer dan één hengel, het niet meteen terugzetten van gevangen vissen maar deze toch in een net vast houden, op plekken vissen waar het niet is toegestaan, oppervlakte vissen en – ja toch maar weer – rommel achterlaten. De regels gelden overigens ook en onverkort voor de vissers met een dag-/weekkaart. Ook bij de verstrekking van deze vergunningen hebben zij de regels uitgereikt gekregen.
Het is de bedoeling dat je – in principe – op de genummerde visstekken vist. Daarmee wordt ook voorkomen dat je last van elkaar hebt.
Ondanks de regelmatige controles – ook door Politie en BOA’s – blijven we overtredingen, maar ook overlast gemeld krijgen. Naast het risico van een forse boete, betekent het ook dat je je lidmaatschap kunt verliezen als je je niet aan de regels houdt. Dat wil je toch niet ?!
Wij roepen een ieder op om misstanden – in welke vorm dan ook – bij ons te melden. De telefoonnummers hiervoor zijn 06-12651465 en 06-53732471. Wijs elkaar er ook op. Het is toch een kleine moeite om je aan de afspraken te houden. Dank voor de medewerking.