Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Laat geen rommel achter bij het viswater.

terug naar overzicht

Woensdag, 15 april 2020

Ook vanochtend weer moesten we bij het Kloosterveld in Kotten een grote hoeveelheid achtergelaten rommel opruimen.

Wat jammer tocht dat telkens weer mensen die daar hebben zitten te vissen niet de moeite nemen om de rommel mee te nemen. Dat moet toch een kleine moeite zijn. Het frustreert niet alleen onze vrijwilligers die elke maandag ochtend onderhoud verrichten om ons verblijf er zo fijn mogelijk te maken, maar het is ook gevaarlijk. Achtergelaten rommel trekt ongedierte aan en dat kan weer leiden tot – onnodige – overlast.

Onze oproep is dan ook opnieuw. Laat geen spullen achter. Neem de rommel mee. Het is toch zo’n kleine moeite.

Wij rekenen op jullie medewerking.