Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Hierbij definitief het tijdstip en locatie, van demonstratie vangtechnieken door Stu Redman en Ricardo Schippers.

terug naar overzicht

Dinsdag, 13 augustus 2019

De demonstratie duurt van 10:00 tot 13:00 uur geen opgave nodig. De clinic duurt van van 13:00 tot 17:00 uur mee vissen clinic is opgave vereist. Zie uitnodiging.


Daar is hij dan!! De officiële uitnodiging om voortaan meer vis te vangen. Op zondag 8 september aanstaande komt de bekende Sensas UK commercial visser, Stu Redman, naar Winterswijk.
En wel naar de eigen visvijver “De Puls” van W.H.V. De karper. Samen met Ricardo Schippers verzorgt hij een een demonstratie en aansluitend een clinic. De demonstratie duurt van 10:00 tot 13:00 uur waarbij alle ins en outs met betrekking tot de vijvervisserij aan bod komen. Hier moet je gewoon bij zijn!!! Het is een “hands on” ochtend waarbij de praktijk en het zelf voelen en beleven centraal staan! Er staat een complete visuitrusting en alles wordt in de praktijk getest. Opgave voor de demonstratie, het ochtendprogramma, is NIET nodig.
Hierna (van 13:00 tot 17:00) kunnen maximaal 20 deelnemers zelf met hun eigen materialen vissen. LET OP alleen vaste stok! Stu zal als coach langs de waterkant lopen en zoveel mogelijk tips en trucs geven.
Voor het middagprogramma, het zelf vissen, is opgave wel noodzakelijk. Geef je op door een whatsapp naar Ricardo te sturen (0615048585). Word je toegevoegd aan de groepsapp “clinic De Puls” dan ben je uitgenodigd en mag je deelnemen. Uiteraard mag iedereen gewoon blijven en kijken tijdens het middagprogramma.
❗️❗️Geef je alleen op als je ook echt kan! Er is een hoop animo en het zou doodzonde zijn als we met lege plekken komen te zitten❗️❗️
Een (klein) hapje en drankje wordt verzorgd.
Deelname is GRATIS! Zowel voor de ochtend als de middag! Het gaat om het plezier en het leren!
De poort is open vanaf 09:00 uur.
Adres is Badweg te Winterswijk.
Laat in de reacties eens lezen wat je vindt !! WIE KOMT ZICHZELF VERBETEREN?