Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Zesde 55+ wedstrijd 2019: Oude meester Bertus Oonk winnaar!!

terug naar overzicht

Donderdag, 27 juni 2019

Op dinsdag 25 juni werd in Kloosterveld/Kotten de zesde 55+ wedstrijd van 2019 gevist. Het was met meer dan 35 graden eigenlijk niet te doen.

De wedstrijdleiding had vooraf aan een ieder water uitgedeeld en er op aan gedrongen vooral veel te drinken en de paraplu te gebruiken tegen de zon. Zo was onze winnaar Bertus met een handdoek op het hoofd lange tijd vermomd als arabier. Maar ondertussen ving hij wel menig visje. Bertus proficiat! De warmte maakte dat veelal alleen de kleinere vis actief was. In totaal werd bijna 11 kilo gevangen. De uitslag was als volgt: 

1.B. Oonk3250 gram
2.C. Brockötter2100 gram
3.H. Wiegerink 1000 gram
4.H. Kuhlman 950 gram
5.L. Wallerbos 700 gram (na loting met H. van Doorn, ook 700 gram)
 
Na afloop van de wedstrijd werd er geëvalueerd, onder het genot van een hapje en drankje. In het algemeen was men tevreden over het verloop van de wedstrijden tot nu toe. Op basis van de ervaring tot nu toe wordt een maximum gesteld van 20 aan het aantal deelnemers per wedstrijd. Verder heeft de wedstrijdleiding aangekondigd na dit seizoen te willen stoppen. Deelnemers zijn uitgenodigd zich beschikbaar te stellen voor de 3 vrijkomende plekken. Graag aanmelden bij onze bestuursvoorzitter Hans Bax.
De 55+ wedstrijden worden ook in 2019 weer mogelijk gemaakt door sponsoring van WHV De Karper en Hooked on Fishing, de hengelsportzaak van Winterswijk.
Volgende wedstrijd, op 13 augustus: Meddose Kolk.