Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Er geldt nog steeds een verbod voor oppervlakte vissen!

terug naar overzicht

Donderdag, 13 juni 2019

Er geldt nog steeds een verbod voor oppervlakte vissen in enkele eigen viswateren van W.H.V. de Karper.

Het oppervlakte vissen in de eigen viswateren is verboden. Het bestuur heeft in 2014 reeds doen besluiten om het oppervlakte vissen in De Puls per direct te verbieden. Niet lang hierna volgde het verbod ook bij Kolk Meddo. Deze verboden zijn reeds door borden aangegeven bij De Puls en Kolk Meddo. Voor het Kloosterveld zullen wij ook dit verbod gaan toepassen, dit zal ook door een bord worden aangegeven op de locatie.