Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Vis houdt rekening met Code Oranje.

terug naar overzicht

Zondag, 9 juni 2019

De harde wind afgelopen zaterdag beloofde niet veel goeds voor de 23 wedstrijdvissers van de W.H.V. De Karper.

De pet moest goed vast gehouden worden toen er geloot werd voor een stek links of rechts van de oude spoorbrug over de Berkel bij Eibergen, het was de vraag of de hengels heel bleven en de paraplu's niet in de Berkel zouden gaan drijven.
Gelukkig ging wat dat betreft alles goed, een stuk minder was het met de vangsten.
De vis liet zich vooral aan de zijde tussen de Spoorbrug en Stokkersbrug bijna niet verleiden tot een aanbeet, slechts 6 vissers wisten hier samen 9 vissen met een totaal gewicht van 490 gram te vangen. 
Aan de andere zijde richting loopbrug was het gewicht met name door 2 prachtige zeelten een stuk hoger, totaal gewicht van 4520 gram. Uiteindelijk hadden 12 deelnemers vier uur naar de dobber zitten turen zonder een enkele aanbeet en hielden het leefnet leeg.

Uitslag
Vak A
1 C. Slotboom     2090 gram
2 W.Vredenberg  1510 gram
3 N.Legters            430 gram

Vak B
1 B.te Woerd        180 gram
2 L.Verhufen        160 gram
3 H.Wiegerinck      70 gram