Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Opnieuw iets over sportvisserij in de Kleiput.

terug naar overzicht

Vrijdag, 10 mei 2019

Op 8 mei jl. hebben wij uitvoerig verslag gedaan over de gang van zaken rond het uiteindelijke besluit van het College van B&W van 23 april jl. om – ondanks eerdere toezeggingen/verwachtingen – sportvisserij in de Kleiput niet toe te staan.
In het Achterhoek Nieuws van 6 mei jl. is hierover uitvoerig verslag gedaan. Niet vermeld was hoe De Karper de gang van zaken heeft ervaren. Op woensdag 8 mei jl. hebben wij hierop de redactie van het Achterhoek Nieuws een brief geschreven met het verzoek ook onze beleving over de gang van zaken ook nog eens te vermelden. Of dat ook gaat gebeuren weten we natuurlijk niet. We zullen het zien.
Gistermiddag werden we uitgenodigd voor een gesprek met wethouder Inge Klein Gunnewiek op maandag 13 mei a.s. Bij navraag over de agenda en het doel van het gesprek werd ons bericht dat de wethouder ons nog een keer het “weloverwogen collegebesluit” bij ons wilde toelichten. Wij hebben laten weten een dergelijk gesprek niet zinvol te vinden. Het besluit is genomen. Alle argumenten die de gemeente – te pas en te onpas – hanteert zijn al een keer aan de orde geweest en door ons van een commentaar voorzien en bovendien in de brief van 25 april jl. van het College van B&W uitvoerig verwoord. Het gesprek zou dan alleen maar weer over hetzelfde gaan, met andere woorden wat is er dan nieuw aan. Wat ons betreft blijft het daarbij.
Aan het begin van de middag vernamen wij via Twitter dat de CDA-fractie vragen over de gang van zaken heeft gesteld aan de wethouder.
We blijven de ontwikkelingen met belangstelling volgen.