Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Stand van zaken bomenkap Meddose Kolk

terug naar overzicht

Maandag, 11 maart 2019

De werkzaamheden rond de kap van bomen onder de hoogspanningskabel bij de Meddose Kolk zijn afgerond. Voor een deel is de stroom afgesloten geweest. Veiligheidsfunctionarissen van Alliander zijn tijdens de werkzaamheden aanwezig geweest.

Voorlopig is een rood/wit lint geplaatst welke bedoeld is om zich niet daar binnen te begeven. De komende weken zal een definitieve afrastering worden aangebracht en zal het tussenliggende terrein weer worden ingeplant. Ook in de toekomst blijft het verboden langs deze zijde te vissen.

Tennet heeft ons nog weer eens gewezen op de risico’s. Als we de kabels – met welk materiaal dan ook – raken kan dat levensgevaarlijk zijn. Bij de verdere invulling van het terrein zullen dan ook extra borden worden geplaatst.