Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Meddose kolk gesloten van 4 t/m 8 maart i.v.m. werkzaamheden

terug naar overzicht

Zondag, 3 maart 2019

Eerder hebben wij bericht dat Netbeheerder Tennet ons heeft aangesproken op onze onderhoudsplicht onder de hoogspanningskabels bij de Meddose Kolk. In overleg met alle betrokkenen is een kapvergunning aangevraagd voor het kappen van een aantal bomen. De vergunning is inmiddels verleend. De komende week zullen de vereiste werkzaamheden worden uitgevoerd door een door Tennet aangewezen hovenier.Om die reden is het van 4 t/ 8 maart a.s. niet toegestaan in de Meddose Kolk te vissen. Ook het betreden van het terrein is om veiligheidsreden niet toegestaan.

Een veiligheidsfunctionaris van Tennet zal toezien op de naleving hiervan.

Wij vragen jullie om begrip hiervoor. Het gaat tenslotte om ons aller veiligheid.