Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Neem je afval mee naar huis!

terug naar overzicht

Zaterdag, 13 oktober 2018

Neem je afval mee naar huis!

Dit afval is vandaag achtergelaten bij de Puls. Zie Foto.
Mensen, we willen toch allemaal een schone visplaats.
Willen we blijven vissen in de toekomst, dan zullen we de boel zeker schoon achter moeten laten langs het water.
Als je het kunt meenemen naar de waterkant dan kun je het ook mee terugnemen, dus neem daarom een plastic zak mee zodat je na het vissen je eigen afval kunt opruimen en thuis in de kliko kunt deponeren.

Natuurlijk doen wij ook een oproep aan alle leden: zie je dat er mensen aan de waterkant een zooitje van maken, schroom dan niet om ons controleteam te bellen zodat zij er tegen kunnen optreden. Je doet er jezelf en een ander een groot plezier mee.

Groetjes,

Visser