Dagje vissen op een Commercial

terug naar overzicht

Maandag, 5 maart 2018

Zoals reeds aangekondigd via de website en Facebook pagina van WHV De Karper zal het bestuur een dagje vissen op een commercial organiseren.


Dit zal plaatsvinden op de vijvers van Aqua Vita in Driel. Er zijn 30 visstekken beschikbaar op deze commerciƫle vijver. Deze visstekken zijn verdeeld over 3 vijvers en zijn reeds volgeboekt doormiddel van opgave. Er dient op deze vijvers weerhaak loos gevist te worden en eventuele leef en schepnetten worden door Aqua Vita verzorgd. Er wordt aangeraden met de vaste stok te vissen i.v.m. de afmeting van de vijvers.( voor meer informatie raadpleeg de website van Aqua Vita ) Zorg er wel voor dat je je eigen schepnetsteel en een eventuele bevestiging voor een leefnet mee neemt.

Waar: Visvijvers Aqua Vita. Langstraat 14. 6665NG Driel.

Wanneer: 31 maart 2018

Hoe laat: 8.30 uur aanwezig bij Aqua Vita. PS; denk er aan dat je een transportkar bij je hebt.

Het bestuur wenst iedereen een gezellige en vooral visrijke dag toe.