Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Grote opkomst bij eerste vakantie viswedstrijd

terug naar overzicht

Donderdag, 12 juli 2012

Voor de eerste keer organiseerde WHV de Karper een vakantiewedstrijd voor de jeugd. De wedstrijd werd gehouden aan de vijver bij de voetbalkooi. De opkomst overtrof alle verwachtingen.

Om 18:00 uur staan er bij de loting 38 vissertjes klaar om mee te doen. Vooral in de leeftijdscategorie tot en met 12 jaar is de animo groot want er zijn 30 enthousiastelingen. Na een kleine uitleg dat alleen het aantal gevangen vis telt vindt de loting plaats en kan men naar zijn of haar stek gaan om de hengel gereed te maken.


De wedstrijd start om 18:30 uur en direct wordt er al vis gevangen. De gevangen vis wordt direct teruggezet omdat de vele begeleiders de stand bijhouden. Halverwege is er even een pauze zodat alle vissertje even wat kunnen drinken en een snoepje kunnen ophalen bij de tent.
Na de pauze wordt het vissen hervat maar op een aantal stekken laat de vis het dan afweten. Om 20:30 klinkt het eindsignaal en kan de eindstand opgemaakt worden. Er zijn in totaal 163 vissen gevangen waarvan zelf 1 karper.

Bram Weerkamp is met 13 vissen de winnaar geworden bij de categorie tot 12 jaar en Tijs Bouwhuis heeft bij de oudere jeugd gewonnen met 14 vissen. Alle deelnemers kunnen een prijsje van de rijk gevulde prijzentafel kiezen waarbij diegene met de meest gevangen vis de eerste keus heeft.


Volgende week, op 18 juli, is er weer een vakantiewedstrijd voor de jeugd

Klik hier voor de foto's in het fotoalbum