Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Overlast waterplanten onderzocht in Rijn en IJsselgebied

terug naar overzicht

Dinsdag, 5 april 2016

De laatste jaren zorgt de toenemende waterplantengroei in viswateren voor problemen bij veel sportvissers. Daarom doet Sportvisserij Nederland in samenwerking met Hengelsport Federatie Midden Nederland onderzoek naar de waterplantenproblematiek in het werkgebied van Waterschap Rijn en IJssel.

De resultaten uit deze enquête worden gebruikt om meer kennis op te doen over waterplantenbeheer, voor een betere bevisbaarheid. De gegevens uit de enquête worden strikt vertrouwelijk behandeld en alleen gebruikt voor het onderzoek. Het invullen van de enquête duurt slechts een paar minuten.

Onder de inzendingen worden drie mooie prijzenpakketten verloot met onder andere een originele Teamcap en een Veldgids Nederlandse zoetwatervissen. De enquête sluit op 15 april, dus vul de enquête meteen in!